Stavebná spoločnosť | Ján Krč
Stavebná spoločnosť | Ján Krč
skcsendehupl
  • stavebná firma
    Či už pre nás máte len drobnú stavebnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou stavebnou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

separator

 

Naša firma sa špecializuje na zemné a výkopové práce, a to predovšetkým strojné. Medzi ďalšie činnosti patrí práce prípravné, ktoré tiež zahŕňajú aj úpravy terénu, ďalej práce dokončovacie demolácie a práce búracie, s ktorými súvisí rovnako tak i odvoz odpadov.

V neposlednom rade sa zameriavame aj na práce žeriavnícke a nákladnú autodopravu. Vďaka rôznorodosti nášho vozového parku môžeme v rámci nákladnej dopravy realizovať prevoz všetkých druhov stavebného materiálu a rovnako tak zabezpečiť aj prepravu zeminy a sypkých materiálov ako piesok, štrk alebo kameň. Objem kontajnera budeme voliť podľa vášho konkrétnej požiadavky, ktorému sa vždy v maximálnej možnej miere prispôsobíme.

 

 


Ako si objednať stavebné práce

 

Nezáleží na tom, či chystáte výstavbu komerčného komplexu alebo priemyselné stavby, či plánujete nový rodinný domček, alebo by ste len radi zrekonštruovali kúpeľňu. V stavebnej spoločnosti Ján KRČ s.r.o. máme kapacitu i schopnosti pre drobné i rozsiahle stavebné práce a do každej z našich zákaziek vkladáme maximálnu energiu, aby sme klientom dodali perfektný výsledok. Stavebné práce si od nás môžete objednať nielen v západoslovenskom kraji, kde naša spoločnosť sídli, ale aj v ďalších častiach Slovenska.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.


 https

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WEBHOSTING EARTH