Stavebná spoločnosť | Ján Krč
Stavebná spoločnosť | Ján Krč
skcsendehupl
  • stavebná firma
    Či už pre nás máte len drobnú stavebnú zákazku, alebo by ste nás radi oslovili s ozajstnou stavebnou výzvou, urobíme všetko pre to, aby sme Vám dodali výsledok podľa Vašich predstáv.

separator

Disponuje vaša firma rozsiahlym areálom, o ktorý sa treba starať? Nehovoríme teraz o správe budov, skôr je dôležité udržiavať v chode vonkajšie priestranstvo. Po zime je dobré z ciest odstrániť zvyšky posypu a kamienky, v lete je treba čas od času zamiesť, na jeseň robí problémy všadeprítomné lístia a v zime zasa sneh. Predsa nebudete platiť permanentne zamestnanca navyše, ktorý areál raz za štvrť roka uprace? A zháňať zakaždým brigádnikov, aby vás to vyšlo lacnejšie, to je zase veľa času navyše. Ponúkame vám jednoduché a efektívne riešenie, spoľahnite sa na firmu Ján KRČ s.r.o., ktorá vám zaistí pravidelné upratovanie vášho areálu lacno a pritom dôkladne.

Ján KRČ s.r.o. sa primárne sústreďuje na organizáciu odpadového hospodárstva úradov, obcí, živnostníkov a väčších podnikov, ponúka však aj upratovacie služby v podobe strojného zametania či odpratávanie snehu . Obzvlášť v zime môže neupratane priestor pred vašou výrobnou halou narobiť celú veľa nepríjemností. Jazdí Ak do vášho areálu denne nákladné automobily, kamióny alebo dodávky, je potrebné, aby komunikácia aj odstavné plochy neboli zapadnutiu snehom a boli celoročne zjazdné. Ján KRČ s.r.o. vám preto zabezpečí odpratanie snehu z ciest, parkovisko i chodníkov. Na zle dostupných miestach možno zabezpečiť ručné odpratávanie snehu .

Ak máte na niektorom objekte rovnú strechu, aj tu treba myslieť na to, že hmotnosť najmä ťažkého mokrého snehu nemožno podceňovať. Stavte preto na komplexné služby od firmy Ján KRČ s.r.o., ktoré zahŕňajú aj upratovanie snehu zo striech . Zároveň sa na všetkých cestách a parkoviskách postará o posyp pieskom alebo soľou a ak nemáte priestory, kam by bolo možné shrabaný sneh uskladniť, Ján KRČ s.r.o. zaistí i jeho odvoz. Spolupracujte s firmou Ján KRČ s.r.o. a váš areál bude vždy úhľadne uprataný. Neváhajte a nechajte si ešte dnes spracovať nezáväzne ponuku služieb.

zimná údržba

 


Ako si objednať stavebné práce

 

Nezáleží na tom, či chystáte výstavbu komerčného komplexu alebo priemyselné stavby, či plánujete nový rodinný domček, alebo by ste len radi zrekonštruovali kúpeľňu. V stavebnej spoločnosti Ján KRČ s.r.o. máme kapacitu i schopnosti pre drobné i rozsiahle stavebné práce a do každej z našich zákaziek vkladáme maximálnu energiu, aby sme klientom dodali perfektný výsledok. Stavebné práce si od nás môžete objednať nielen v západoslovenskom kraji, kde naša spoločnosť sídli, ale aj v ďalších častiach Slovenska.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.


 https

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WEBHOSTING EARTH